اسنپ برای حفظ اطلاعات کاربران تماس امن را در سراسر ایران فعال کرد

به گزارش سریال شهرزاد، اسنپ قابلیت پنهان سازی شماره تلفن همراه را به صورت سراسری در ایران فعال نموده است. در حالی که پیش از این هم این قابلیت با نام تماس امن در استان های مختلف از جمله اصفهان، مازندان، شیراز، قم، قزوین، زنجان، گیلان، همدان، سمنان، یزد و مرکزی فعال بود، به گزارش روابط عمومی اسنپ، استقبال مشترکان از این طرح آزمایشی موجب شد تا آن را به صورت رایگان به کل کشور گسترش دهند.

اسنپ برای حفظ اطلاعات کاربران تماس امن را در سراسر ایران فعال کرد

شماره تلفن مهم ترین بخش اطلاعاتی است که در نتیجه سفر با یک تاکسی اینترنتی در اختیار مسافر یا راننده قرار می گیرد و با استفاده از قابلیت تماس امن جلوی هرگونه سواستفاده احتمالی از شماره تلفن گرفته می گردد.

زین پس کاربران اسنپ این حق انتخاب را دارند که با ارسال عدد 200 به 1000550 قابلیت پنهان سازی شماره تلفن را برای خود فعال نمایند و با ارسال 201 به 1000550 مجددا آن را غیرفعال سازند.

در حال حاضر اسنپ تنها تاکسی اینترنتی ایران است که این قابلیت را به طور کاملا رایگان در اختیار کاربرانش قرار داده است. همچنین اسنپ در اجرای این طرح شرایط رانندگان ناشنوای خود را نیز در نظر گرفته است. به طور معمول رانندگان ناشنوا به وسیله ارسال پیغامک با مسافر تماس برقرار می نمایند. این نحوه ارتباط با فعال شدن قابلیت تماس امن می تواند مختل گردد. اسنپ برای تسهیل فعالیت رانندگان ناشنوا تمهیداتی در نظر گرفته است. رانندگان ناشنوایی که خود را به دفتر اسنپ در شهرشان معرفی نمایند در فهرست سفید قرار می گیرند و تماس امن برای سفرهای آنها غیرفعال می گردد.

برای آزمایش این سرویس به شکل زیر عمل کنید:

· فارغ از اینکه در کدام شهر هستید، از شماره موبایلی که در اسنپ با آن حساب کاربری دارید کد 200 را به 1000550 ارسال کنید.

· اطمینان حاصل کنید که پیغامکی جهت تایید فعال سازی سرویس برایتان ارسال گردد. در صورتی که زبان برنامه اسنپ شما فارسی است، این پیغام باید به فارسی و در غیر اینصورت به انگلیسی برای شما ارسال گردد.

· حال از همان حسابی که با شماره موبایل آن اقدام به ارسال پیغامک کردید، یک سفر درخواست دهید. پس از قبول درخواست، باید شماره راننده و شما برای یکدیگر پنهان سازی شده باشد و شماره واسط (09010009001) را ببینید. در واقع در صورتی که راننده نیز با شما تماس گرفت، شما بایستی مجددا شماره پنهان شده را ببینید و تماس از شماره واقعی راننده برقرار نگردد.

منبع: خبرآنلاین

به "اسنپ برای حفظ اطلاعات کاربران تماس امن را در سراسر ایران فعال کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسنپ برای حفظ اطلاعات کاربران تماس امن را در سراسر ایران فعال کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید