پوشش 100 درصدی دانش آموزان پایه اول ابتدایی در سنندج

به گزارش سریال شهرزاد، سید فواد حسینی امروز شنبه در آیین نمادین جشن غنچه ها و شکوفه ها که در مدرسه معلم سنندج برگزار گردید، گفت: امروز همزمان باسراسر کشور و به تبع استان 4 هزار و 800 دانش آموز کلاس اولی در 187 کلاس درس ناحیه یک سنندج سال تحصیلی جدید را شروع می نمایند. پ

پوشش 100 درصدی دانش آموزان پایه اول ابتدایی در سنندج

وی عنوان نمود: با توجه به تفاهم نامه ای که با اداره کل آموزش و پرورش استان داریم، ورود تعداد مذکور دانش آموزان پایه اول ابتدایی در این ناحیه به معنای پوشش صددرصدی در این پایه است.

وی اظهارداشت: در بخش سنجش هم تاکنون در 97 درصد دانش آموزان سنجش اولیه انجام گردیده و تا آبان ماه سال جاری فرصت پوشش افراد جامانده وجود دارد.

رییس اداره ترافیک و آموزش پلیس راهور استان کردستان هم در این مراسم با اشاره به اینکه مقررات هدایت و رانندگی یکی از مهارت های زندگی به شمار می رود، گفت: می طلبد معلمان حداقل زمانی را در کلاس درس به آموزش مقررات هدایت و رانندگی اختصاص دهند.

صدیق درویشی اعلام کرد: اولیا هم بهترین الگو برای فرزندانشان هستند و با رفتارشان می توانند آموزش لازم در ارتباط با هدایت و رانندگی و نحوه صحیح عبور و مرور از معابر و پل ها را به آنها بیاموزند.

وی ادامه داد: متاسفانه کشورما رتبه نخست حوادث رانندگی در جهان را دارد که این نشات گرفته از عدم آموزش صحیح رانندگی است و باید از دوران کودکی هم والدین و هم معلمان بهترین آموزش ها را ارائه نمایند تا در آینده شاهد کاهش چشمگیر این حوادث باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پوشش 100 درصدی دانش آموزان پایه اول ابتدایی در سنندج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوشش 100 درصدی دانش آموزان پایه اول ابتدایی در سنندج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید