تکمیل بانک اطلاعاتی سمن های شهر تهران

به گزارش سریال شهرزاد، حجت نظری امروز در نشست خبری که به منظور تشریح عملکرد کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر در ساختمان انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار گردید در مورد پایان فعالیت های ستاد سمن ها با بیان اینکه ستاد توان افزایی عملا فعالیت خود را از خرداد ماه امسال آغاز کرد، گفت: ظرف سه ماه اخیر جلساتی را در راستای هماهنگی با سایر دستگاه های مرتبط از جمله وزارت کشور، وزارت ورزش و جوانان و ... برگزار کردیم.

تکمیل بانک اطلاعاتی سمن های شهر تهران

رییس ستاد توان افزایی سمن های شورای شهر با بیان اینکه در این دوره فعالیت ستاد، از توزیع پول میان سمن ها خودداری نموده و تنها به عنوان یک تسهیل کننده مسیر اقدامات خود را انجام دادیم، گفت: در پس همین تغییر رویکرد بسیاری از سمن ها که مایل نبودند از طریق ستاد توان افزایی سامان دهی شوند و حتی ارتباطی داشته باشند، به سمت مدیریت شهری تمایل نشان دادند چرا که متوجه شدند مدیریت شهری تنها تسهیل کننده مسیر است.

وی با بیان اینکه در این مدت مفاد تفاهم نامه های مشترک با سازمان محیط زیست و بهزیستی را به خاتمه رساندیم که به امید خدا هفته آینده امضا می شوند، گفت: ما هیچ هزینه ای را برای یاری به سمن ها تا این لحظه نداشتیم و قطعا اگر هزینه ای نیز وجود داشته باشد شفاف خواهد بود.

نظری با بیان اینکه توانستیم به اقدامات مالی ستاد نظم ببخشیم چرا که متاسفانه شاهد بودیم که پول مردم که نزد ما امانت است بی رویه خرج می شد، ادامه داد: اما حالا کل هزینه های ستاد در سال 97 تنها 500 میلیون تومان است.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص حذف سمنها گفت: هیچ سمی حذف نشد اما در جریان تکمیل بانک اطلاعاتی، مجموعه و نهادهایی مشاهده شدند که مجوز سازمان و نهادهای ذیربط را نداشتند که عملا در چتر حمایتی ستاد سمن ها هم قرار نخواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تکمیل بانک اطلاعاتی سمن های شهر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل بانک اطلاعاتی سمن های شهر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید