واکنش سرپرست استقلال به اظهارات تند مسجد سلیمانی ها

به گزارش سریال شهرزاد، سرپرست تیم فوتبال استقلال نسبت به اظهارات مدیرعامل نفت مسجد سلیمان واکنش نشان داد.

واکنش سرپرست استقلال به اظهارات تند مسجد سلیمانی ها

به گزارش سریال شهرزاد، حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر محرومیت سه جلسه ای نفت مسجد سلیمان از حضور طرفدارانش در دیدارهای خانگی، واکنش شدید مهران نصیریان دوست، مدیرعامل این باشگاه را به دنبال داشت. او درباره این حکم نقدها زیادی مطرح نمود و معتقد بود که مقصر بیشتر اتفاقات دیدار نفت مسجد سلیمان و استقلال، تماشاگران تیم مهمان بودند.

صحبت های مدیرعامل نفت مسجد سلیمان واکنش جواد زرینچه، سرپرست استقلال را به همراه داشت. اودر گفت وگو با سریال شهرزاد درباره اظهارات نصریان دوست، اظهار کرد: نمایندگان سازمان لیگ و مجموعه برگزارنماینده در جریان این دیدار حضور داشتند و تمام اتفاقات دیدار را دیدند. ضمن این که کمیته انضباطی بر اساس گزارشی که بر مبنای مستندات بوده، رای داده است در نتیجه حتما اتفاقی افتاده که مسجد سلیمانی ها محروم شدند.

او اضافه کرد: من بعد از بازی به خاطر این که دلخوشی مردم محروم مسجد سلیمان، تیم نفت است، خودم را پیش طرفداران استقلال خراب کردم و در مصاحبه ای گفتم که اتفاق خاصی در دیدار نفت مسجد سلیمان و استقلال نیفتاده تا محروم نشوند اما در حال حاضر آن ها از ما شاکی هستند، این رفتار عجیبی است! وقتی رای محرومیتشان بر اساس گزارش ناظران بازی بوده، چه ربطی به استقلال دارد؟ به نظرم مسئولان باشگاه نفت مسجد سلیمان بهتر بود دنبال گرفتاری های خودشان باشند و در جریان بازی به لیدرهایشان اجازه نمی دادند که 90 دقیقه با بلندگو به ما فحش بدهند؛ لیدرهایی که هیچ کس جرات حرف زدن به آن ها را ندارد.

سرپرست استقلال در ادامه با اشاره به سنگ خوردن اتوبوس این تیم پس از دیدار با نفت مسجد سلیمان، گفت: مگر وقتی تیم های دیگر به تهران می آیند، چنین اتفاقاتی رخ می دهد؟ لطفا مسئولان باشگاه نفت مسجد سلیمان کوشش نمایند که حق مهمان نوازی را ادا نمایند.

زرینچه در سرانجام درباره درگیری پس از بازی مقابل رختکن استقلال که به خاطر عدم اجازه به ورود یک طرفدار خردسال رخ داد، شرح داد: من حتی به یکی از طرفداران اجازه دادم که با بازیکنان استقلال عکس بگیرد اما این طرفدار خردسال، دختر بود و زمانی که قصد ورود به رختکن داشت، بازیکنان در حال حمام کردن بودند. در نتیجه اصلا شرایط حضور این طرفدار خردسال دختر در رختکن وجود نداشت که بخواهد به داخل برود. متاسفانه به خاطر این موضوع یک درگیری هم بین آقای جباری (مسئول تدارکات استقلال) و پدر طرفدار خردسال رخ داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش سرپرست استقلال به اظهارات تند مسجد سلیمانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سرپرست استقلال به اظهارات تند مسجد سلیمانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید