تمجید کارلوس کی روش از طارمی بعد از هت تریک در لیگ پرتغال

به گزارش خبرنگاران، روزنامه ابولا پرتغال در گزارشی ضمن اشاره به عملکرد مهدی طارمی در تیم ریوآوه و به ثمر رساندن سه گل در بازی این تیم مقابل آوس، اظهارات کارلوس کی روش سرمربی پیشین تیم ملی ایران را هم درباره طارمی منتشر نموده است.

تمجید کارلوس کی روش از طارمی بعد از هت تریک در لیگ پرتغال

این روزنامه نوشت: همه تساوی عجیب و غریب پرتغال در جام جهانی روسیه با ایران را به یاد دارند. مطمئنا هیچکس لحظات پایانی و دلهره آور آن بازی را فراموش نمی کند. پرتغال با نتیجه تساوی صعود می کرد اما در لحظات پایانی در آستانه حذف نهاده شد؛ وقتی که مهدی طارمی مقابل دروازه توپ را به بیرون زد. اگر طارمی گلزنی می کرد ایران به مرحله بعدی راه می یافت. این اولین باری بود که پرتغالی ها نام مهدی طارمی را به صورت جدی شنیدند اما یک سال و دو ماه بعد از آن بازی، مهاجم ایران در دیدار با آوس سه گل به ثمر رساند. این اتفاق در حالی رخ داد که طارمی هیچ تجربه ای در اروپا نداشته است. این موضوع برای کارلوس کی روش تعجب آور نیست.

در ادامه این گزارش به صحبت های کی روش درباره این بازیکن اشاره شده است: مهدی طارمی بازیکن بزرگی است و می تواند در اروپا پیروز باشد. او چهار، پنج سال در تیم ملی ایران کار نموده است. شکی نیست که تیم ریوآوه در انتخابش درست عمل نموده است. امیدوارم طارمی در پرتغال پیروز باشد چون لیاقتش را دارد. او بازیکن فوق العاده ای است. من می توانم به این موضوع افتخار و از کارهایی که طارمی در تیم ملی برایم انجام داد، تشکر کنم

کی روش در ادامه صحبت هایش عنوان نموده که طارمی و دیگر بازیکنان تیم ملی او را پدر خطاب می کردند که البته کمی برایش ناخوشایند بوده اما این موضوع را نادیده گرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تمجید کارلوس کی روش از طارمی بعد از هت تریک در لیگ پرتغال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید کارلوس کی روش از طارمی بعد از هت تریک در لیگ پرتغال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید